(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-10-17 17:35

seat alhambra

(Nr 1266402)
seat alhambra

Marka i model:

seat alhambra

Waga w kg:

1600.00

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 1785.60 km

Informacje dodatkowe:

auto nie jezdzi. padnieta skrzynia

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu pojazdu pojawia się niekiedy, jeżeli kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Anglii. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i gabaryty oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie auta na Clicktrans.pl, a już za chwilę otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne zamocowanie pojazdu – koła samochodu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas przewozu. Trzeba pamiętać także, że właściwa masa naczepy nie może przewyższać właściwej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze UE, zwykle konieczny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki upełnomocnia firmę transportową do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Canvey Island

Od 19 paź 2016 do 21 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin, 24

Termin elastyczny