(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-04-30 11:18

sejf, 60 kg, wymiary 155x30x30cm

(Nr 2646128)
sejf, 60 kg, wymiary 155x30x30cm

Długość [m]:

155

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

65.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

50

Dystans: 308.00 km

Informacje dodatkowe:

Sejf o podanych wymiarach

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

ID firmy: 31880
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-04-2018, 12:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-02 do 2018-05-04

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla jednej paczki o wadze do 70kg i rozmiarach maksymalnych 160x40x40cm zapakowanej w karton lub w kształcie prostopadłościanu. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, gdyż nieprawidłowości na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, np. wilgotną szmatką. Następnie warto zastanowić się, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, albowiem części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak na przykład szafa, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać uwagę na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Aby znaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie gabaryty gotowych do transportu pakunków, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Bochnia, 32-700, Polska

4 maj 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

4 maj 2018