(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-30 16:55

Sessel, Esstisch, und drei Umzugskisten

(Nr 1997606)
Sessel, Esstisch, und drei Umzugskisten

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

130

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Die Angaben beziehen sich auf Sessel und Esstisch zusammen.

Oferty od Przewoźników (0)

900 €

ID firmy: 354592
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-09-2017, 21:38

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-14 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, dlatego że nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów lub pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do totalnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy nienowe meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Potem wypadałoby zastanowić się, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później należycie ochronić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać czujność na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najefektywniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu pakunków, a również opisać ich ciężar i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Dautphetal, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny