(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-03 13:28

Shoes

(Nr 2253258)
Shoes

Długość [m]:

75

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

55

Waga w kg (łączna):

21.00

Ilość sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu pakunku, warto wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, gdy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, papieru czy też gąbką. Szczególnie kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Jarocin, 63-200, Polska

3 sty 2018

Adres i termin dostawy

Hongkong, PACIFIC PLACE, Chiny

3 sty 2018