(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-11-20 14:17

Silnik

(Nr 2167092)
Silnik

Długość [m]:

1.0

Szerokość [m]:

1.0

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 719.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn jak i różnego sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który musi rzetelnie zabezpieczyć urządzenie, żeby ustrzec się uszkodzeń, zadrapań oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport urządzeń i sprzętu są spawarki, młoty, witryny chłodnicze, przesiewacze, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie jak i dużo innych.

Koszt przewozu maszyn lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu jest uzależniona głównie od wielkości i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od odległości od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Na co dzień przewóz urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich certyfikatów oraz specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z kosztem blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn i sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu na jeden kilometr na trasie Polska – Anglia wynosi 0,70 złotych. Orientacyjnie np., transport spawarki do Anglii będzie kosztował średnio 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka kosztuje około 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wiedeń, 1010, Austria

Termin elastyczny