(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Silnik (Nr 6260662)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

50

Waga w kg (łączna):

80

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 711.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Wiedeń, Wien

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Sadurki

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która musi rzetelnie ochronić urządzenie, aby ustrzec się zniszczeń, otarć jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport urządzeń i sprzętu należą spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena transportu maszyn i sprzętu

Cena transportu urządzeń i sprzętu będzie zależna zazwyczaj od wielkości jak i ciężaru maszyny oraz od odległości od punktu załadunku do punktu rozładunku. Nierzadko transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych certyfikatów jak i dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z kosztem prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu za granicą

Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt przewozu urządzeń lub sprzętu na 1 km na trasie Polska – Wielka Brytania kosztuje 0,70 złotych. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy średnio 0,23 zł/km. Natomiast na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz maszyn wydamy prawie 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.