(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-07-24 19:50

silnik 3.0

(Nr 1920419)
silnik 3.0

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

80

Waga w kg:

180.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Opakowanie ładunku:

paleta

Budżet zlecenia [zł]:

300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 854.00 km

Informacje dodatkowe:

do zapłaty 500 euro oddaje w EUR

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt transportu ładunków bywa uzależniony od gabarytów towaru, terminu przewozu jak również od dystansu pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

    Grupowanie ładunków - Przewóz towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podstawę, na której układa się mniejsze przedmioty lub pakunki. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach najczęściej przewozi się artykuły spożywcze, paczki, artykuły budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), drzwi jak również towary chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który należy transportować samochodem - Tirem oraz zapełnia zaledwie część przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie transportu używa się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Przy takim typie przewozu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe}} – {{Transport pewnych towarów może wymagać pojemnika metalowegoprzede wszystkim przy przewozie ładunków w postaci płynu lub ładunków sypkich. W kontenerach można też przewozić drobnicę w paczkachworkach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotkasłuży do przewozu ładunków w postaci płynu i sypkichłatwo rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe towaryładunki, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

83026, Rosenheim, Bayern, Niemcy

Od 24 lip 2017 do 30 lip 2017

Adres i termin dostawy

Opalenica, Polska

Od 30 lip 2017 do 2 sie 2017