(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-05-31 07:13

silnik do mondeo

(Nr 1820045)
silnik do mondeo

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

120.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 2169.00 km

Informacje dodatkowe:

silnik na palecie euro

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

ID firmy: 31879
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-05-2017, 07:47

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-31 do 2017-06-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna odpowiednio osłonić urządzenie, żeby ustrzec się zniszczeń, zadraśnięć jak również wgnieceń. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, maszyny czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń lub sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu jest zależna często od gabarytu i ciężaru maszyny, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do miejsca rozładunku. Nierzadko przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych zaświadczeń jak i profesjonalnej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w obrębie Polski wiąże się z wydatkiem około 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu maszyn i sprzętu na obczyznę

    Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 km przy trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 zł. Przykładowo, przewóz spawarki do Anglii będzie kosztował średnio 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka będzie wynosił prawie 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki kosztuje 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Montrose, Wielka Brytania

10 cze 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

22 cze 2017