(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Silnik S18 (Nr 6822683)

Długość [m]:

130

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

180

Dystans: 138.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Józefów Nad Wisłą

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Termin elastyczny


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien dostatecznie dobrze ochronić sprzęt, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, otarć i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport urządzeń i sprzętu wymienia się: frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i wiele innych.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu

Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie zależna zazwyczaj od wielkości i ciężaru maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca rozładunku. Często transport maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich uprawień jak również dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  przewozu urządzenia kosztuje 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i UK. Śr. koszt transportu maszyn i sprzętu na jeden kilometr na trasie nasz kraj – Wielka Brytania kosztuje 0,70 złotych. Przykładowo, transport spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy niecałe 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie Polska – Niemcy za transport urządzeń poniesiemy koszt niecałe 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł za kilometr, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.