(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-01 20:24

simson duo

(Nr 1762641)
simson duo

Marka i model:

Simson Duo

Waga w kg:

147.00

Dystans: 106.00 km

Informacje dodatkowe:

Wieś obok Torunia. 2130 cm dł. / 1450 cm szer. pojazdu.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 74745
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-05-2017, 08:16

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-12, 08:14

Opis oferty:

dzisiaj ładuje sie w łancucie jadę do Jasła mogę zabrać wieczorem rano w Gorlicach zapraszam

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

300 zł

ID firmy: 74745
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-05-2017, 13:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-08 do 2017-05-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-10, 13:21

Opis oferty:

mogę zabrać na powrocie do skolyszyna zapraszam

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to często cenne towary, które wydają się całkiem trudne do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Niełatwe - chociaż tylko na pozór. Należycie umocowany pojazd na pewno przetrwa drogę bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motocykl transportowany. W trakcie transportu na naczepie, potrzebne są cztery liny trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są raptem 2, ze względu na fakt, że mają one szyny udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Istotne jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć podczas drogi, a również trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć awarii amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w osłoniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach auta i pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może po drodze wylać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy mocowane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i często nie zapełniają większość miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszystkie szczegóły i warunki, w jakich nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest niebezpieczne i grozi zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może przetransportować motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Dubiecko, Polska

6 maj 2017

Adres i termin dostawy

Muchówka, Polska

Termin elastyczny