(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-01 20:24

simson duo

(Nr 1762641)
simson duo

Marka i model:

Simson Duo

Waga w kg:

147.00

Dystans: 106.00 km

Informacje dodatkowe:

Wieś obok Torunia. 2130 cm dł. / 1450 cm szer. pojazdu.

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-05-2017, 08:16

Załadunek możliwy w terminach:

2017-05-12

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-12, 08:14

Opis oferty:

dzisiaj ładuje sie w łancucie jadę do Jasła mogę zabrać wieczorem rano w Gorlicach zapraszam

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

300 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-05-2017, 13:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-08 do 2017-05-10

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-10, 13:21

Opis oferty:

mogę zabrać na powrocie do skolyszyna zapraszam

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to często wartościowe towary, które wyglądają na całkiem trudne do unieruchomienia w trakcie transportu. Ciężkie - aczkolwiek tylko pozornie. Poprawnie umocowany jednoślad w 100% przetrwa przewóz bez żadnej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie transportu na naczepie, konieczne 4 pasy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą raptem 2, gdyż posiadają one szyny powstrzymujące przemieszczanie się motoru. Kluczowe jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić w trakcie jazdy, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu oraz między przewożonymi obiektami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motoru, który może po drodze porozlewać się na nierównościach. Istnieją dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motor będzie przewożony, a również, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tego np. belki jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może wziąć motocykl na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Dubiecko, Polska

6 maj 2017

Adres i termin dostawy

Muchówka, Polska

Termin elastyczny