(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-02 12:39

skoda fabia

(Nr 1824620)
skoda fabia

Dystans: 1959.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 €

ID firmy: 64438
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-06-2017, 15:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-13

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 €

Wiadomości: (1)

Jaroslaw G. (Przewoźnik)
04-06-2017, 15:56
Hello. Transport services roadside assistance + tow truck, directly without any cargo. From door to door. Cars transported by us have no damage: damage from trucks and tarpaulins. I invite you. We have the policy of the carrier OCP on 350000 Eur
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się nierzadko, jak kupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Ostateczny koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wymiary oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu auta pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie auta – koła wozu powinny być przypięte 4 pasami mocującymi tak, aby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Powinno się nie zapominać także, iż faktyczna waga przyczepy nie powinna przerastać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zamawiamy transport u przewoźnika w obszarze UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki uprawnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

North Norfolk, NR28 0AW, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

okres Poprad, Słowacja

Termin elastyczny