(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2018-08-08 11:44

skoda fabia (Nr 3073046)

skoda fabia

Marka i model:

Skoda Fabia 2

Waga w kg (łączna):

1200.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Liczba sztuk:

1

Dystans: 969.00 km

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się często, jeśli nabywamy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, przykładowo z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie wozu na Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie pojazdu – koła samochodu należy przypiąć 4 linami mocującymi tak, żeby pojazd nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Należy pamiętać także, że rzeczywista waga przyczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy auta holowanego.

Procedury

    Żeby samodzielnie przewozić samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jak masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Gelsenkirchen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Luzino, Polska

Termin elastyczny