(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-28 21:57

Skoda octavia combi

(Nr 1878443)
Skoda octavia combi

Marka i model:

Octavia combi

Waga w kg:

2000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 470.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

499 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-06-2017, 11:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-06 do 2017-07-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Hello. We transport car on car transporter.

Cena (zawiera VAT): 499 €

Wiadomości: (1)

cSpeed
02-07-2017, 00:07
Any interest? We would like to know. YES/NO ? Simple answer. Thanks! price no good? tell us !
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta uwidacznia się nierzadko, jak kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, np. z Czech. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan wozu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie auta na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia wozu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Podstawowe znaczenie ma dokładne przymocowanie ładunku – koła pojazdu powinny być przypięte 4 taśmami trzymającymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Należy nie zapominać także, właściwa waga naczepy nie może przerastać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Aby niezależnie przewozić samochód osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC przekracza 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Gdy zamawiamy przewóz w firmie na terenie Unii Europejskiej, najczęściej konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Edynburg, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

County Dublin, Irlandia

Termin elastyczny