(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-10-27 22:33

skoda octawia

(Nr 2119716)
skoda octawia

Marka i model:

samochody osobowe 6 sztuk

Waga w kg (łączna):

9000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1665.00 km

Informacje dodatkowe:

kwota za transport 6000,00 zł .

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu pojawia się niekiedy, jeśli kupujemy nowy samochód lub sprowadzamy go od wcześniejszego właściciela, np. z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które ukierunkowują się w przewozie wozów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia auta.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma profesjonalne przymocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, aby wóz nie zmieniał miejsca w czasie przewozu. Powinno się pamiętać również, że faktyczna waga naczepy nie powinna przewyższać faktycznej masy samochodu holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy transport w firmie transportowej w obszarze UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

La Roche-sur-Yon, 85000, Francja

30 paź 2017

Adres i termin dostawy

Paczków, 48-370, Polska

Termin elastyczny