(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Skrzynia z dwoma obrazami (Nr 3901922)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.1

Wysokość [m]:

1.85

Waga w kg (łączna):

40.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

Nie upuścić, nie przygnieść itp. Z racji dużej powierzchni płyta pilśniowa opakowania narażona jest na pęknięcie w przypadku uderzenia

Opakowanie ładunku:

Skrzynia z listewek i płyty pilśniowej w środku dwa obrazy w folii bąbelkowej

Budżet zlecenia [zł]:

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1380.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 14 lut 2019 do 20 lut 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Greater London, Londyn

Od 14 lut 2019 do 22 lut 2019


Dzieła sztuki

           Transport dzieł sztuki jest zagadnieniem, któremu wypada poświęcić sporo uwagi, ze względu na fakt, że są to zazwyczaj przedmioty o wielkiej wartości, czy to majątkowej, czy uczuciowej.

            Aby znaleźć ten typ transportu w aukcji transportowej Clicktrans, wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności”. Nabywasz wówczas przeświadczenie, że przesyłka zostanie zauważona przez firmę transportową. Kiedy życzysz sobie, aby firma transportowa zabezpieczyła obraz czy figurę, umieść taką wiadomość w okienku „Instrukcje specjalnej ostrożności” czy „Dodatkowe informacje”, jest możliwość także uzgodnić to, wymieniając się z firmami transportowymi wiadomościami pod ogłoszeniem.

            Jeżeli chcesz sam zapakować dzieło sztuki do przewozu, pamiętaj o paru istotnych sugestiach. Folia bąbelkowa będzie świetna do ochronienia powierzchni przed zadrapaniami. Jeżeli zawijasz nią obraz, folia stretch nie może przylegać do farby, można przedtem zawinąć płótno w inną, nieklejącą tkaninę, na przykład w prześcieradło. Kiedy chcesz przewieźć przedmiot w pudełku czy kartonie, koniecznie wypełnij puste przestrzenie między dziełem sztuki a ściankami skrzyni. Świetnym pomysłem jest do tego użyć specjalne styropiany albo plastikowe napełniacze, często nadadzą się także, pogniecione skrawki makulatury, przykładowo magazynów. Znaczące jest, aby pudło było zaledwie nieco większe niż transportowane dzieło sztuki, żeby uniknąć poruszania się w obrębie pakunku.

            Cena przewozu obrazu może być zaskakująco niewysoka. Dokonany w portalu Clicktrans transport sporego płótna na odcinku Kraków – Warszawa odbył się za tylko 100 zł.