(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2017-09-01 10:41

Skrzynia z łopatami do helikoptera

(Nr 2001128)
Skrzynia z łopatami do helikoptera

Długość [m]:

5,40

Szerokość [m]:

0,7

Wysokość [m]:

0,7

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 1716.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

4290 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 22:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-03 do 2017-09-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 4290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport of machinery and industrial equipment

    Transport urządzeń przemysłowych jest terminem mocno powszechnym i stosunkowo złożonym przy realizacji. Wynika to przede wszystkim z wielkości oraz ciężaru owych urządzeń, które w zależności od przeznaczenia mocno się różnią, a mogą osiągać bardzo duże wartości. Do ich transportowania zazwyczaj są potrzebne profesjonalne pojazdy dostosowane do przewozu ładunków ponad przeciętne wymiary. W przypadku takich transportów czasem niezbędne jest zezwolenie na przejazd. Wypada przedyskutować tą sprawę z wyszukaną firmą transportową, aby nie dopuścić do skonfiskowania urządzeń na trasie przez drogówkę. Kiedy prowadzimy poszukiwania tego typu przewozu, dobrą praktyką jest wybrać giełdę przewozową, taką jak Clicktrans. Dzięki niej, do twojego zlecenia transportu posiada dostęp bardzo wiele różnych firm posiadających wszelkiej maści wozy, a poprzez system licytowania ofert, zdarza się zdobyć wysoce korzystną stawkę za usługę. W wypadku transportu urządzeń za granicę, do UK czy Niemiec, koszt takiego zlecenia to około 1,28 złotych za kilometr. Jako że urządzenia takie jak kombajny, transformatory czy pozostałe pojazdy rolnicze lub budowlane, bywają przedmiotami drogimi, warto wyłonić firmy, które posiadają nabytą polisę ubezpieczeniową dotyczącą przewożonego ładunku.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Od 1 wrz 2017 do 4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

High Wycombe, Wielka Brytania

Od 1 wrz 2017 do 4 wrz 2017