Skrzynie ciężkie ze sklejki piętrowalne każda 1350 kg (Nr 7989434)

Skrzynie ciężkie ze sklejki piętrowalne każda 1350 kg
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Skrzynie ciężkie ze sklejki piętrowalne każda 1350 kg
110 x 77 x 67 cm
5400 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
5400 kg
Dystans
656 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

Od 21 paź 2021 do 31 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Stalowa Wola

Od 26 paź 2021 do 31 paź 2021


Zadaj pytanie

Transport innych ładunków

Przewóz różnych ładunków

Koszt przewozu różnych towarów jest uzależniony od rozmiaru ładunku, terminu przewozu jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

Transport towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - stanowią bazę, na której układa się nieduże rzeczy lub paczki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj transportuje się artykuły spożywcze, szkło, artykuły budowlane (takie jak terakota, panele itd.), okna jak także towary chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który powinno się przewozić pojazdem - Tirem oraz zajmuje zaledwie fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu przewozu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Kontenery – Transport niektórych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie ładunków w postaci płynu lub towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również przewozić drobnicę w opakowaniach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej do tyłu lub na bok.

Pozostałe towary – towary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu okien.