(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

SKUTER (Nr 4587929)

Waga w kg (łączna):

55

Dystans: 978.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Zuid-Holland, Bodegraven-Reeuwijk

Od 23 cze 2019 do 26 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 24 cze 2019 do 30 cze 2019


Transport rowerów

Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których chcemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła lub nabyć pasujący karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie opłaca się odkręcić oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się umieścić w oddzielnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie trzeba zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Jeżeli postanowimy zamówić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o doręczenie materiałów osłaniających paczkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a również daty realizacji przewozu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.