(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Skuter elektryczny (Nr 5369802)

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

90

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2169.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Bolton

Od 1 lis 2019 do 4 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 1 lis 2019 do 6 lis 2019


Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie obejmuje tylko łopat czy grilli do ogrodu. Myśląc o przewożeniu narzędzi ogrodowych mamy na myśli przewóz glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, opryskiwaczy, hydroforów ogrodowych czy też transport stołów, fontann. Są to przede wszystkim duże narzędzia jak i są stosunkowo ciężkie. Sprzęt ogrodowy można transportować praktycznie rzecz biorąc każdym rodzajem pojazdu. Zaczynając od samochodu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt do ogrodu zazwyczaj nie jest zamknięty w pudłach, dlatego opłaca się go stosownie ochronić. Dobrą praktyką jest unieruchomienie sprzętu do ogrodu tak, aby nie przemieszczał się i nie zarysował oraz nie uszkodził pozostałych sprzętów przewożonych w aucie, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

Gdy nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle duży, że nie możemy sami go przetransportować, wówczas warto udać się z taką prośbą do firm transportowych. Najszybszym wyjściem jest skorzystanie z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której przebywa tysiące przewoźników. Kiedy chcemy zamówić przewóz sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zamówienie na giełdzie przewozowej wskazując: odległość do pokonania, gabaryty sprzętu, ciężar, jak również liczbę przedmiotów jaką chcemy przewieźć. Czym staranniej przedstawimy taką przesyłkę tym przewoźnicy precyzyjniej wycenią koszt przewozu. Koszt przewozu narzędzi ogrodowych przede wszystkim zależy od trasy i wielkości przesyłki. Zazwyczaj po zgłoszeniu zlecenia w portalu, należy odczekać niewiele czasu, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu do ogrodu. Dobrze jest zaczekać chodź kilka godzin, żeby uzyskać pełną bazę wycen od firm przewozowych. Wówczas pozostaje tylko upatrzeć zlecenie najciekawszego transportu sprzętu do ogrodu dla nas.