(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-28 08:57

SKUTER SYM 125

(Nr 1461312)
SKUTER SYM 125

Marka i model:

SYM 125

Waga w kg:

120.00

Budżet zlecenia [zł]:

200 euro

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2135.70 km

Informacje dodatkowe:

Mam do przewiezienia Skutera Waga skutera 120 kg. Bardzo proszę o oferty.

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

13-12-2016, 09:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-01-02 do 2017-01-05

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często kosztowne towary, które wyglądają na na ogół niełatwe do zabezpieczenia podczas transportu. Niełatwe - jednak tylko pozornie. Odpowiednio zamocowany jednoślad na pewno przetrzyma przewóz bez jednej rysy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor transportowany. W trakcie przewozu na naczepie, potrzebne będą cztery liny mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą wyłącznie 2, ze względu na fakt, że dysponują one szyny powstrzymujące przemieszczanie się motocykla. Najważniejsze jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w branżowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach samochodu i między transportowanymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może po drodze wylać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motor lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszystkie detale i warunki, w których nasz pojazd będzie przetransportowany, a również, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i zagraża zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm, które przewożą tego typu sprzęt codziennie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma może przewieźć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Hiszpania, BLANES, 17300, SANT DAMIA , 59

Od 9 sty 2017 do 16 sty 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Mielno, 76-032, CHROBREGO , 2

Termin elastyczny