(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2016-11-30 18:28

skuter SYM Poznań - Piła

(Nr 1478902)
skuter SYM Poznań - Piła

Marka i model:

sym fiddle II

Waga w kg:

95.00

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 94.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 19:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-07

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-12-09, 23:59

Opis oferty:

załadunek i dostarczenie w tym samym dniu

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

150 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-12-2016, 14:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-05 do 2016-12-09

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości: (2)

magellan7
03-12-2016, 14:09
Dzień dobry Posiadam IVECO DAILY nowy przystosowany do przewozu motocykli z najazdami, stojakami do mocowania oraz specjalistycznymi pasami, z zamontowanym monitoringiem GPS pojazd. Posiadamy Polisę Ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej Przewoźnika Drogowego w Ruchu Krajowym i Międzynarodowym. Proszę zapoznać się z opiniami. Przed zaakceptowaniem mojej oferty proszę o kontakt meilowy na click w celu uszczegółowienia terminu wykonania usługi. ZAPRASZAM
magellan7
03-12-2016, 14:10
Nie zawsze tanio znaczy profesjonalnie, solidnie i bezpiecznie
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj drogie towary, które wydają się dosyć ciężkie do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Trudne - jednak jedynie pozornie. Poprawnie zamocowany jednoślad na pewno przetrzyma transport bez jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas transportu na naczepie, potrzebne będą cztery liny mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą zaledwie 2, ze względu na fakt, że dysponują one szyny udaremniające przemieszczanie się motoru. Kluczowe jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć podczas drogi, a także trzeba uważać, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w branżowym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed wyruszeniem opróżnić bak motocykla, który może po drodze ulać się na nierównościach. Występują również platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i często nie zajmują całego miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo deski jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny codziennie. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, wydarza się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań, 60-655

Od 4 gru 2016 do 5 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Piła

Termin elastyczny