(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Skuter wodny (Nr 4673592)

Skuter wodny

Długość [m]:

4.5

Szerokość [m]:

1.65

Wysokość [m]:

1.50

Waga w kg (łączna):

400.00

Budżet zlecenia [zł]:

1800

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1541.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Sutton

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Sieradz

Termin elastyczny


Transport różnych gatunków łodzi

Pod frazą „łódź” mieści się wiele różnego rodzaju łajb pływających. Rozpoczynając od niedużych, jak: rowery wodne, motorówki, po przez większe, takie jak: łodzie motorowe. Przy przewozie łodzi, głównie tych mających większe gabaryty, istotną kwestią jest ich ciężar. Firma transportowa, która zobowiąże się na taki przewóz łodzi, musi mieć świadomość czy obciążenie przekroczy 3,5 tony. Gdy dojdzie do przekroczenia 3,5 tony, kierowcę obowiązuje system ViaTOLL i kierowca musi posiadać w ciężarówce aparaturę typu: viaBox.

W trakcie przewozu łodzi - nie zwracając uwagi na jej rodzaj - dobrze jest uprzątnąć jak największą liczbę rzeczy luźnych, a te które zostaną przytwierdzić tak, żeby się nie ruszały. Trzeba posiadać świadomość, że przedmioty luźne potrafią zniszczyć jacht w jakimś stopniu.

Koszt transportu łodzi czy też jachtu najczęściej uzależniony jest od ciężaru, wielkości oraz trasy. W przypadku, kiedy osobiście nie możemy przewieźć łódź, proponujemy skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans. Można w kategorii: „Łodzie” zlecić za free ogłoszenie, a w parę sekund wiadomość dotrze do wielu setek firm transportowych, które przejrzą wypisany ładunek i wystawią swoje wyceny. Dzięki takiemu rozwiązaniu na jednej platformie ma się dostęp do wielu wycen różnych firm przewozowych. Czym wnikliwiej jest nakreślony ładunek, tym dokładniejsza będzie wycena takiego transportu.

Przykładowo, cena dla kajaka znajduje się w przedziale 0,3-0,5 złotych za kilometr. Cena motorówki zwykłego rozmiaru, zwykle rozpoczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a cena sporego jachtu - to zwykle zakres 2,5-3 zł/km.