(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Skuter wodny rxp260 (Nr 5286450)

Długość [m]:

3.56

Szerokość [m]:

1.2

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

380

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 881.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Kamień Pomorski

27 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Termin elastyczny


Transport różnych gatunków łodzi

Pod frazą „łodzie” znajduje się sporo różnych łajb pływających. Zaczynając od niedużych, jak: rowery wodne, małe łódki, czy też większych jak: łodzie motorowe. Przy przewozie łodzi motorowych, w szczególności tych dużych, ważną sprawą jest ich ciężar. Firma transportowa, która zobowiąże się na taki transport łódki, musi mieć świadomość czy ładunek przewyższy 3,5 tony. W przypadku przekroczenia zalecanej wagi, firmę transportową obowiązuje system ViaTOLL przez co przewoźnik musi mieć w pojeździe mechanizm typu: viaBox.

Przy transporcie motorówki - niezależnie od jej gatunku - dobrze jest pousuwać jak największą ilość rzeczy nieprzymocowanych, a te które zostaną przymocować w taki sposób, żeby się nie ruszały. Warto mieć świadomość, że przedmioty ruchome potrafią zniszczyć łajbę w większym lub mniejszym stopniu.

Koszt przewozu motorówki czy też żaglówki na ogół zależy od wagi, rozmiaru oraz trasy. W momencie, gdy samemu nie możemy przetransportować łódź, rekomendujemy skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans. Można w kategorii: „Łodzie” wystawić za darmo ofertę, a w parę sekund wieść dotrze do wielu setek przewoźników, którzy przejrzą zgłoszony transport oraz zgłoszą swoje oferty. Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednym miejscu posiada się wgląd do dużej liczby ofert rozmaitych firm przewozowych. Czym dogłębniej będzie opisany transport, tym bardziej dopasowana będzie wycena takiego przewozu.

Np., koszt dla kajaka mieści się w zakresie 0,3-0,5 złotych za kilometr. Koszt motorówki przeciętnego rozmiaru, zazwyczaj zaczyna się od 1,2 zł/km, a koszt dużego jachtu - to najczęściej przedział od 2,5 do 3 zł/km.