(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

skuter wodny yamaha xlt 1200 z przyczepka (Nr 5123314)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1902.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, South Shields

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Kalisz

Termin elastyczny


Transport różnych gatunków łodzi

Pod frazą „łodzie” mieści się szerokie pasmo różnorakich łajb pływających. Rozpoczynając od niepokaźnych, jak: rowery wodne, motorówki, czy też większych jak: żaglówki. Przy transporcie jachtów, w głównej mierze tych większych, zasadniczą sprawą jest ich waga. Przewoźnik, który zdecyduje się na taki przewóz łódki, musi zdawać sobie sprawę z faktu czy ładunek przekroczy 3,5 t. W momencie, kiedy dojdzie do przekroczenia 3,5 tony, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL przez co firma transportowa musi posiadać w pojeździe mechanizm typu: viaBox.

W trakcie przewozu łodzi - nie zwracając uwagi na jej rodzaj - istotne jest pozabierać jak najwięcej rzeczy ruchomych, a te których nie można usunąć umocować w taki sposób, aby się nie ruszały. Warto posiadać wiedzę, że rzeczy ruchome potrafią zniszczyć łajbę w pewnym stopniu.

Koszt transportu łodzi czy też jachtu najczęściej uzależniony jest od wagi, rozmiaru oraz odcinka do pokonania. W momencie, gdy osobiście nie możemy przetransportować łódkę, zalecamy użycie giełdy transportowej Clicktrans. Wystarczy w kategorii: „Łodzie” wystawić za free ofertę, a w bardzo krótkim czasie wiadomość dotrze do wielu setek firm transportowych, które przejrzą zgłoszony transport oraz wysuną swoje oferty. Dzięki temu na jednym portalu ma się wgląd do dużej liczby ofert rozmaitych firm transportowych. Czym sumienniej będzie przedstawiony ładunek, tym prawdziwsza będzie podana cena takiego przewozu.

Na przykład, koszt dla kajaka znajduje się w zakresie od 0,3 do 0,5 zł/km. Cena łodzi motorowej śr. rozmiaru, zazwyczaj zaczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a koszt sporego jachtu - to najczęściej przedział 2,5-3 zł/km.