(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2012-10-24 22:21

skuter zip piaggio maly

(Nr 153309)

Marka i model:

piaggio zip 50 cc

Waga w kg:

4050.00

Dystans: 1365.30 km

Informacje dodatkowe:

skuter moge zapakowac na palete ,lub bez.pelna dokumentacja zakupu.

Oferty od Przewoźników (0)

700 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-10-2012, 22:26

Załadunek możliwy w terminach:

2012-10-26

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

BEZ PALETY

Cena (zawiera VAT): 700 zł

Wiadomości: (3)

misgus
24-10-2012, 22:44
Witam!Załadunek możliwy 26-10-2012 bądź 27-10-2012 gdyby się Pan/i zdecydował to proszę zaakceptować ofertę i się odezwać .POZDRAWIAM
daniel_trust
25-10-2012, 08:52
witam, dziękuję za oferte czy ma pan jakis późniejszy termin?
daniel_trust
25-10-2012, 17:58
witam,czy istnieje inny termin zaladunku.jesli nie to o ktorej panstwo by byli u mnie i w jaki dzien. daniel trust
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zazwyczaj kosztowne ładunki, które wydają się całkiem trudne do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - wszakże jedynie na pozór. Prawidłowo przymocowany pojazd w 100% przetrzyma przewóz bez jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W trakcie przewozu na przyczepie, konieczne będą 4 taśmy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą jedynie dwie, bowiem dysponują one szyny uniemożliwiające przemieszczanie się jednośladu. Kluczowe jest, żeby liny nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć podczas jazdy, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach wozu i pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Aby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w samochodzie.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności np. deski jest ryzykowne i grozi zepsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Wystawiając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można zdobyć sporo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może zabrać pojazd na zasadzie doładunku lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Włochy, veneto, boara pisani, 35040, via arzerini, 2

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Nowogard

Termin elastyczny