(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-08-18 14:26

Słoma i siano

(Nr 1971125)
Słoma i siano

Waga w kg:

4000.00

Opakowanie ładunku:

bez opakowania kostki siana i słomy wymagana plandeka i pasy

Dystans: 44.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport ok 250-300 szt. (4000kg) kostek siana i słomy wym. ok 80/40/30 cm lub w przypadku mozliwości dołaczenia dodatkowej przyczepy i składu łącznie ok 500-600 szt. (8000kg) Z uwagi na zakręty i wąski wjazd brak możliwości transportu tirem. W celu ogrniacznie kosztów najlepiej zabrać ładunek przy okazji transportu z okolic Wejherowa. Zapewnione będą osoby do pomocy przy załadunku i rozładunku. Termin dowolny w sierpniu do uzgodnienia.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

     Przewóz pożywienia i produktów rolnych jest wyjątkowo restrykcyjną dziedziną transportu ponieważ występuje niebezpieczeństwo związane z zepsuciem produktów żywnościowych. Firma transportowa podejmująca się transportu jedzenia musi stosować się do przepisów i otrzymać stosowne dokumenty. Przewóz pożywienia bywa także wymagający ze względu na rozmaitość artykułów spożywczychpośród nich znajdują się artykuły roślinne, mrożone, świeże itd. Wszystkie z wymienionych produktów potrzebuje innych warunków transportu (np. wilgotności). Przewoźnicy transportujący żywność mierzą się z presją czasu, koniecznością zorganizowania należytego sprzętu i warunków przewozu a także należytym osłonięciem żywności. W momencie, gdy zlecamy transport artykułów żywnościowych, przewoźnik powinien mieć odpowiednie zaświadczenie z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.


Cena przewozu pożywienia i zbóż, pasz

    Cena przewozu żywności i zbóż, pasz zależy od gabarytów, wagi oraz ilości sztuk transportowanych artykułów, jak również od odcinka między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Przykładowo, za przewóz prawie 100 kg bobu z Olsztyna do Krakowa wydano 140 . Za przewóz 500 kg kawy z Alessandrii (Włochy) do Krakowa wydano 500 złotych. Transport 6 palet lodów z Namysłowa do Wrocławia wyniósł 350 PLN. Za przewóz 20 palet artykułów zamrożonych z miejscowości Ryki do Słupska wydano 2800 złotych.

Adres i termin nadania

Wyszecino, Polska

Od 21 sie 2017 do 31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Sopot, Polska

Od 21 sie 2017 do 31 sie 2017