(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-08-18 14:26

Słoma i siano

(Nr 1971125)
Słoma i siano

Waga w kg (łączna):

4000.00

Opakowanie ładunku:

bez opakowania kostki siana i słomy wymagana plandeka i pasy

Dystans: 44.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport ok 250-300 szt. (4000kg) kostek siana i słomy wym. ok 80/40/30 cm lub w przypadku mozliwości dołaczenia dodatkowej przyczepy i składu łącznie ok 500-600 szt. (8000kg) Z uwagi na zakręty i wąski wjazd brak możliwości transportu tirem. W celu ogrniacznie kosztów najlepiej zabrać ładunek przy okazji transportu z okolic Wejherowa. Zapewnione będą osoby do pomocy przy załadunku i rozładunku. Termin dowolny w sierpniu do uzgodnienia.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Przewóz pożywienia i produktów rolnych jest bardzo restrykcyjną dziedziną transportu ze względu na ryzyko związane z zepsuciem artykułów pokarmowych. Firma transportowa podejmująca się przewozu pokarmu jest zobowiązany stosować się do regulaminów i posiadać należyte certyfikaty. Transport żywności jest również rygorystyczny ze względu na różnorodność produktów spożywczych – wśród nich znajdują się produkty roślinne, suche, świeże itp. Większość z wymienionych produktów potrzebuje innych kryteriów przechowywania (np. odpowiedniej temperatury). Firmy transportowe przewożące produkty spożywcze spotykają się z presją czasu, potrzebą zapewnienia należytego wyposażenia i wymogów przewozu jak również odpowiednim osłonięciem artykułów spożywczych. W przypadku, gdy zlecamy przewóz produktów spożywczych, firma transportowa powinna mieć należyte zaświadczenie z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Kosz transportu pożywienia i produktów rolnych

    Cena przewozu pokarmów i produktów rolnych zależy od wymiarów, ciężaru i ilości sztuk przewożonych produktów, jak również od odcinka pomiędzy miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Na przykład, za przewóz blisko 100 kilogramów groszku na trasie Olsztyn – Kraków zapłacono 140 zł. Za transport 500 kilogramów kawy z Alessandrii (Włochy) do Krakowa kosztowało zleceniodawcę 500 PLN. Transport 6 palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław zleceniodawca wydał 350 zł. Za przewóz 20 palet produktów zamrożonych z miejscowości Ryki do Słupska wydano 2800 złotych.

Adres i termin nadania

Wyszecino, Polska

Od 21 sie 2017 do 31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Sopot, Polska

Od 21 sie 2017 do 31 sie 2017