(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-03 12:15

Słuchawki

(Nr 2253027)
Słuchawki

Długość [m]:

25

Szerokość [m]:

20

Wysokość [m]:

15

Waga w kg (łączna):

1.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od trasy paczki. Żeby znaleźć najbardziej korzystną usługę transportu pakunku, opłaca się wystawić za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są szczególnie ważne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, gazet czy też gąbką. Nadzwyczaj kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, usuńmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

ក្រុងសៀមរាប, 17524, Kambodża

Od 5 sty 2018 do 12 sty 2018

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 19 sty 2018 do 26 sty 2018