(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

small studio (single room) (Nr 6044723)

small studio (single room)

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

500

Dystans: 532.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Surrey, Redhill

Od 26 lip 2020 do 1 sie 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Noord-Holland, Amsterdam

Od 2 sie 2020 do 8 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka kartonów, aby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie twojego mienia.