(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-05-30 12:24

Smazalnik do kurczakow

(Nr 1818843)
Smazalnik do kurczakow

Długość [m]:

0,60

Szerokość [m]:

0,40

Wysokość [m]:

1,15

Waga w kg:

30.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 352.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

159 zł

ID firmy: 17440
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-05-2017, 15:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-31 do 2017-07-20

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 159 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (5)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń jak i różnego sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna porządnie zabezpieczyć sprzęt, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, zarysowań jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji transport urządzeń i sprzętu są frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Cena przewozu maszyn i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie związana zazwyczaj od wielkości jak i wagi urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu wyładunku. Z reguły transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania odpowiednich uprawień jak również dużej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  transportu urządzenia kosztuje 1,28 zł/km. Przykładowo, przewóz urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski to cena 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z wydatkiem blisko 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu za granicą

    Głównymi kierunkami w międzynarodowym przewozie maszyn i sprzętu są Niemcy oraz UK. Średni koszt przewozu maszyn i sprzętu na jeden kilometr na trasie nasz kraj – UK kosztuje 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy średnio 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie nasz kraj – Niemcy za transport maszyn będzie kosztował blisko 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Płock, Polska

31 maj 2017

Adres i termin dostawy

Kolejowa 9, Sulechów, 66-100, Polska

1 cze 2017