(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2016-11-29 18:09

snowboard

(Nr 1472072)
snowboard

Długość [m]:

1,7

Szerokość [m]:

0,4

Wysokość [m]:

0,3

Waga w kg:

20.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2428.70 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 18:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-30 do 2016-12-15

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to urządzenia, które zwykle mieszczą się w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uznaje się dodatkowo na przykład: narty, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, łyżworolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W sporo sytuacjach sprzęt sportowy dużo waży oraz niełatwo przetransportować go na własną rękę.

    Sprzęt sportowy powinien być dobrze zapakowany i osłonięty w trakcie przewozu. Dobrą praktyką jest zastosować oryginalne opakowania. Kiedy sprzęt może ulec defektowi, trzeba zastosować do zabezpieczenia takie materiały jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z wielu elementów, należy go rozłożyć oraz zabezpieczyć wszystkie części oddzielnie - głównie, kiedy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy musi być nieruchomy wewnątrz skrzyni – zadbajmy zatem o to, aby luźne obszary w kartonie wypełnić materiałami czy też styropianem. Elementy nie mogą przesuwać się wewnątrz skrzyni.

Na koszt przewozu sprzętu treningowego rzutuje trasa między miejscem załadunku, a adresem rozładunku sprzętu, ciężar i wielkość, a także ilość elementów koniecznych do przetransportowania. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa kosztowało 160 złotych. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to cena 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa zapłacono 250 złotych.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Bydgoszcz

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Santander

Termin elastyczny