(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 12:59

Sofa

(Nr 1877114)

Długość [m]:

90

Szerokość [m]:

55

Wysokość [m]:

193

Waga w kg:

99.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

140

Dystans: 369.00 km

Informacje dodatkowe:

Salon meblowy zleci transport sofy do klienta, odbiór w godz. 9-17 inne godziny po ustaleniu telefonicznym.

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 467672
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-06-2017, 11:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-29 do 2017-07-09

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-09, 11:08

Opis oferty:

Witam . Proponuję transport w doładunku . Potrzebujemy do 4 dni na podjęcie ładunku . Posiadamy własną flotę pojazdów . Dysponujemy ubezpieczeniem OCP towaru na czas transportu . Udostępniamy GPS auta który przewozi Państwa towar ( pozycję samochodu można śledzić na mapie w czasie rzeczywistym ) . Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż uchybienia na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do zupełnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy nienowe meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, na przykład wilgotną gąbką. Następnie warto zastanowić się, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich meblach, takich jak np. łoże, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając wyjątkowo uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się części, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Dębina, 46-310, Polska

Od 28 cze 2017 do 30 cze 2017

Adres i termin dostawy

Jarużyn, 86-031, Polska

Od 3 lip 2017 do 8 lip 2017