(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 18:53

Sofa

(Nr 1920321)

Długość [m]:

190

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy meble używane, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, przykładowo mokrą szmatką. Potem warto przemyśleć, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, albowiem części mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak np. szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu pakunków, a także podać ich wagę i drogę, którą mają pokonać – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Avenue Petit Goût, Colombes, 92700, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Colombes, 92700, Francja

Termin elastyczny