(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-24 21:21

Sofa

(Nr 1920573)
Sofa

Długość [m]:

203

Szerokość [m]:

77

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

35.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

100

Dystans: 273.00 km

Informacje dodatkowe:

Sofa Ikea Beddinge

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

ID firmy: 318822
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 20:19

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-29

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-27, 20:02

Opis oferty:

witam, odbiór sobota, dostawa popołudniu, pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

180 zł

ID firmy: 3430
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-07-2017, 15:00

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-25

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-25, 18:56

Opis oferty:

Witam i zapraszam do kontaktu załadunek dzisiaj jutro dostawa

Cena (zawiera VAT): 180 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg spraw, gdyż pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeśli przewozimy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, przykładowo wilgotną ściereczką. Później należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, albowiem elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. sofa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać uwagę na tłukące się części, np. szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad poruszaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy znaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do transportu rzeczy, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Termin elastyczny