(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-25 11:48

Sofa

(Nr 1921391)
Sofa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0,8

Wysokość [m]:

0,9

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1865.00 km

Informacje dodatkowe:

Sofa o której mowa to dwuosobowa sofa którą można znaleźć na stronie http://kler.eu/fotele-i-sofy/largo,id-38

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 582889
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 15:45

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, dlatego że błędy na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jak przewozimy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, na przykład mokrą szmatką. Potem należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak np. szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na szklane części, np. szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby odszukać wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Dobrodzień, Polska

Od 7 sie 2017 do 11 sie 2017

Adres i termin dostawy

Tenth Avenue, Garden City, 33409, Wielka Brytania

Od 8 sie 2017 do 11 sie 2017