(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-30 22:01

sofa

(Nr 1998299)

Długość [m]:

280

Szerokość [m]:

98

Wysokość [m]:

67

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

40

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

2nd story

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ uchybienia na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Potem warto rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niepewne, dlatego że elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednak przy bardzo dużych meblach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie ochronić. Do tego przydatne są stare pledy, prześcieradła, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary gotowych do transportu rzeczy, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Leiden, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leiden, Holandia

Termin elastyczny