(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-12-08 16:39

Sofa

(Nr 2209167)

Długość [m]:

2,30

Szerokość [m]:

0,80

Wysokość [m]:

0,80

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 510.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 565454
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-12-2017, 15:13

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-12-14 do 2017-12-15

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (1)

Bernadeta B. (Przewoźnik)
12-12-2017, 15:14
Dzień dobry, zapraszam do akceptacji
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, należy zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ nieprawidłowości na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia i konieczności nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, na przykład mokrą gąbką. Potem warto rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, albowiem części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo sofa może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo dużych rzeczach, takich jak np. łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Aby odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najsprawniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Mielec, Polska

14 gru 2017

Adres i termin dostawy

Gostyń, 63-800, Polska

Termin elastyczny