(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-05-26 22:58

Sofa

(Nr 2754132)
Sofa

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1,6

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1722.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

300 €

ID firmy: 40338
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-05-2018, 23:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-04 do 2018-08-05

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, dlatego że pomyłki na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy transportujemy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo mokrą gąbką. Potem wypadałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo szafa może utracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak na przykład łoże, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Madrid, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Londres, Wielka Brytania

Termin elastyczny