(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-26 11:58

Sofa 2-osobowa

(Nr 1923215)
Sofa 2-osobowa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1,7

Wysokość [m]:

0,8

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1772.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

750 zł

ID firmy: 9967
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-07-2017, 08:01

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-30 do 2017-07-31

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli albo do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego sprzętu.

    Na początek, gdy transportujemy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Później warto rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, albowiem części mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak na przykład łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy później odpowiednio ochronić. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu pakunków, a także podać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Lincoln, Wielka Brytania

Od 27 lip 2017 do 31 lip 2017

Adres i termin dostawy

Częstochowa, Polska

Od 1 sie 2017 do 7 sie 2017