(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-28 15:56

sofa, a table, a chair and 2 mattresses

(Nr 1877621)
sofa, a table, a chair and 2 mattresses

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 2.00 km

Informacje dodatkowe:

The dimensions of the furniture is not correct. There are total 5 items- a sofa, a table, a chair and 2 mattresses. Also, If we are given a good deal, we would like to use your services again in the future.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż nieprawidłowości na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nowego sprzętu.

    Na początek, kiedy przewozimy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz oczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie należałoby przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa niebezpieczne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak np. łóżko, musimy zwrócić uwagę na wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwracać czujność na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu mebli, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Syracuse, 132179211, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lancaster Avenue 1040, Syracuse, 13210, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny