(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Sofá de tres plazas x 1, Tabla Windsurf x 2, Bicicleta x 3, Mesa 4 personas x 1 (Nr 7551374)

Sofá de tres plazas x 1, Tabla Windsurf x 2, Bicicleta x 3, Mesa 4 personas x 1
Sztuk
Sofá de tres plazas
1
Tabla Windsurf
2
Bicicleta
3
Mesa 4 personas
1
Łączna waga:
180 kg
Dystans
930 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Murcja, Cartagena

Od 8 mar 2021 do 20 mar 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Asturia, Aviles

Od 22 mar 2021 do 30 kwi 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić naczynia na kilka pudeł, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.