(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-28 02:12

Sofa ikea beddinge

(Nr 2119845)
Sofa ikea beddinge

Długość [m]:

200

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 507.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

249 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 14:27

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-28

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Oferta ważna do godziny 16tej,pózniej prosze nie akceptować,bo auto bedzie poza Tarnowem już,potrzebna bedzie pomoc dla kierowcy w załadunku bo jest sam.dostawa w nocy lub wczesnie z rana?

Cena (zawiera VAT): 249 zł

Wiadomości:

400 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 20:20

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-04 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

witam PRZED ZAAKCEPTOWANIEM KONIECZNY KONTAKT NA CLICKTRANS ; czy jest szansa by zrealizowac w weekend ?

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

440 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

28-10-2017, 08:03

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-29

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy przy załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 440 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, ponieważ pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jak przewozimy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, np. mokrą gąbką. Później należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich rzeczach, takich jak np. łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Aby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do przewozu mebli, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają pokonać – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Tarnów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Toruń, Polska

Termin elastyczny