(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-22 11:36

Sofa Ikea PS

(Nr 2171664)
Sofa Ikea PS

Długość [m]:

1.63

Szerokość [m]:

1.11

Wysokość [m]:

0.88

Waga w kg (łączna):

62.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 599.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 zł

ID firmy: 532698
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2017, 19:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-28 do 2017-12-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-12-03, 19:58

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 zł

Wiadomości:

280 zł

ID firmy: 7416
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 11:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-23 do 2017-11-24

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy przy załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 280 zł

Wiadomości:

390 zł

ID firmy: 7416
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 11:50

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-23 do 2017-11-24

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, auto z windą. Kierowca do pomocy przy załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 390 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, należy zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem pomyłki na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    Na początek, podczas gdy przewozimy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, na przykład mokrą szmatką. Później wypadałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na istotne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Aby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do transportu rzeczy, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jakuba Wejhera, Gdańsk, 80-344, Polska

Termin elastyczny