(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Sofa, łóżko kontynentalne, łóżko dzienne, pralka, stół drewniany, 6 krzeseł, półki, ubrania, etc (Nr 6043104)

Sofa,  łóżko kontynentalne, łóżko dzienne, pralka, stół drewniany,  6 krzeseł,  półki, ubrania, etc

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 7.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Oslo, Oslo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Norwegia, Akershus, Lørenskog

30 lip 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę pakunków, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.