(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Sofa, lozko, stelaz drewniano-metalowy, dwa materace materacami i 6 kartonow 56x33x41 cm (Nr 4986014)

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 2596.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Zadąbrowie

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Northern Ireland, Carrickfergus

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pudeł, żeby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego dobytku.