(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-04-30 11:32

sofa na 1 palecie

(Nr 2646216)
sofa na 1 palecie

Długość [m]:

2.25

Szerokość [m]:

120

Wysokość [m]:

80

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1471.00 km

Informacje dodatkowe:

odbiór we Francji jak najszybciej

Oferty od Przewoźników (0)

890 zł

ID firmy: 73098
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2018, 11:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-02 do 2018-05-14

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam zachecam do skorzystania z naszych usług.Zrealizujemy zlecenie w każdym terminie,do uzgodnienia po kontakcie telefonicznym lub e-mail.Realizujemy transporty całopojazdowe jak i doładunki.Obsługujemy firmy oraz klientów indywidualnych.Przewozimy; palety,meble,motocykle,quady,materiały budowlane itp. oraz relizujemy kompleksowe przewrowadzki.Pomoc w załadunku i rozładunku.Mienie ubezpieczone na czas transportu-polisa ocp,list przewozowy cmr. Przed akceptacja prosimy o potwierdzenie dostepnośći terminu.Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 890 zł

Wiadomości:

900 zł

ID firmy: 82086
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-05-2018, 10:21

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-02 do 2018-05-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli lub do zupełnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeśli transportujemy podniszczone meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości i oczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo segment może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy zwrócić uwagę na wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są stare pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną czujność na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Aby zlokalizować wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a także podać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Rumilly, 62650, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny