(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-05-05 05:00

SOFA PLUS DWA FOTELE

(Nr 1770162)

Długość [m]:

213

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

72

Waga w kg (łączna):

90.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

FOTELE Wys77/43cm,szer 65/55cm,gł.siedziska.50/65cm.

Oferty od Przewoźników (0)

300 zł

ID firmy: 74721
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-05-2017, 08:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-09 do 2017-05-13

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-05-12, 08:01

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

500 zł

ID firmy: 36492
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-05-2017, 10:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-11 do 2017-05-12

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

650 zł

ID firmy: 68960
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-05-2017, 08:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-05-08 do 2017-07-10

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Usługi spedycyjno-transportowe oraz kurierskie, możliwość jednorazowej jak i stałej współpracy.  Oferujemy transport krajowy i międzynarodowy  Tanie przesyłki kurierskie od (paczka 15 zł lub paleta 110 zł)  Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy  Posiadamy jedną z największych baz przewoźników w Europie, jesteśmy w stanie odebrać ładunek z każdego miejsca.  Organizujemy transport przewozów ładunków całopojazdowych, częściowych, doładunków, drobnicowych  Jesteśmy dyspozycyjni 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu  Nasi przewoźnicy posiadają nowoczesną flotę (firanki, chłodnie, wywrotki, lawety, platformy, cysterny, naczepy do przewozu ponadgabarytowego, itp.)  Konkurencyjne ceny z możliwością negocjacji  Każdy ładunek jest ubezpieczony  Załadunek i rozładunek musi zapewnić zlecający

Cena (zawiera VAT): 650 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, dlatego że nieprawidłowości na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia i potrzeby zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy nienowe meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i wymyć, przykładowo wilgotną gąbką. Potem wypadałoby przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, dlatego że elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę wielkich rzeczach, takich jak przykładowo łóżko, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później należycie ochronić. Do tego przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy zlokalizować solidną firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie wymiary gotowych do transportu rzeczy, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Stare Koźle, 47-223, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Biała Podlaska, 21-500, Polska

Termin elastyczny