(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-07-26 09:28

Sofa stolik i dwa krzesła

(Nr 1922947)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

60.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 479.00 km

Informacje dodatkowe:

Sofa dwuosobowa dwa krzesła i mały stolik

Oferty od Przewoźników (0)

450 zł

ID firmy: 64292
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-08-2017, 09:25

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-09 do 2017-08-11

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-08-12, 09:24

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 450 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na szereg zagadnień, gdyż pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do totalnego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, np. wilgotną szmatką. Potem warto rozważyć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, dlatego że części bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo łóżko może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak na przykład łóżko, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając specjalnie uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, np. szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Aby jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu rzeczy, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Włocławek, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nowy Sącz, Polska

Termin elastyczny