(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-01 18:06

Sofa, wardrobe, television stand, coffee table, 2 bed side lockers

(Nr 1823646)
Sofa, wardrobe, television stand, coffee table, 2 bed side lockers

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

25.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 26.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem nieprawidłowości na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli albo do całkowitego zniszczenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, np. mokrą ściereczką. Następnie wypadałoby przemyśleć, czy przewożony mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, dlatego że elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak np. łoże, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później należycie osłonić. Do tego przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy wyszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary zebranych do transportu rzeczy, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Rheinfelden (Baden), Niemcy

3 cze 2017

Adres i termin dostawy

Basel, 4052, Szwajcaria

Termin elastyczny