(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-30 21:15

Sofka dla dziecka

(Nr 1819694)
Sofka dla dziecka

Waga w kg:

75.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1084.00 km

Informacje dodatkowe:

Sofka składa się z 3 paczek o łącznym gabarycie 1,15m3. Wymiary paczek Paczka nr 1: 203x52x27cm Paczka nr 2: 137x69x62cm Paczka nr 3: 136x69x28 cm Waga 75 kg

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem błędy w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia i konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    Na początek, jak przewozimy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, na przykład mokrą szmatką. Potem należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niebezpieczne, dlatego że części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak np. szafa, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając szczególną czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na szklane elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby zlokalizować dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu rzeczy, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Kępno, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

8820 Wädenswil, Szwajcaria

Termin elastyczny