(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

solarium (Nr 5436630)

solarium

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.4

Waga w kg (łączna):

3

Liczba sztuk:

1

Dystans: 3367.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

16 sty 2020

Adres i termin dostawy

Islandia, Höfuðborgarsvæðið, Reykjavík

31 sty 2020


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to przyrządy, które najczęściej spotykamy w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uważa się również między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt spadochroniarski. W dużo sytuacjach sprzęt treningowy dużo waży i trudno przewieźć go na własną rękę.

Sprzęt sportowy powinien być dobrze spakowany i osłonięty w trakcie przewozu. Dobrą praktyką jest zastosować oryginalne kartony. Jeżeli sprzęt może szybko ulegnąć awarii, trzeba użyć do ochrony takie surowce jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch czy taśmy pakowe. W przypadku, kiedy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, powinno się go rozkręcić oraz osłonić wszystkie części odrębnie - przede wszystkim, gdy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi elementami. Sprzęt sportowy powinien być stabilny w środku opakowania – postarajmy się wobec tego o to, aby luźne przestrzenie w skrzyni wypełnić gazetami czy też folią bąbelkową. Elementy nie mogą przemieszczać się wewnątrz kartonu.

Na cenę transportu sprzętu treningowego przyczynia się odległość pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, waga i wielkość, a także ilość egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 zł. Transport orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 złotych.